ANITA – STUDENTKA SKANDYNAWISTYKI ORAZ PSYCHOLOGI

anita
Jak to się stało że znalazłaś się na praktykach w PartyDeco?
Na stoisko PartyDeco natknęłam się podczas Szczecińskich Targów Pracy. Tam nawiązałam kontakt z Panią Dorotą – specjalistką ds. rekrutacji, następnie przesłałam swoje CV i zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną.

Czy czas jaki u nas spędziłaś uważasz za dobrze spożytkowany?
Bardzo dobrze! Miałam okazję nauczyć się wielu praktycznych rzeczy i poszerzyć swoje kompetencje. Spotkałam się także z wielką życzliwością wśród współpracowników. Jest to moje pierwsze doświadczenie w pracy tego typu i jestem pozytywnie zaskoczona zarówno profesjonalizmem jak i wspaniałą atmosferą panującą w PartyDeco.

Co według Ciebie dały Ci praktyki u nas? Czy zwiększają w jakiś sposób Twoją szansę na pozyskanie pracy po studiach?
Myślę, ze tak. Doświadczenie zdobyte podczas stażu w PartyDeco rozwinęło moje umiejętności, a także pozwoliło na zdobycie nowych, które na pewno zainteresują przyszłego pracodawcę. W trakcie stażu dowiedziałam się wielu praktycznych rzeczy oraz obsługi nowych programów, a także zobaczyłam jak funkcjonuje firma i poszczególne jej działy.

Gdybyś mogła polecić PartyDeco swoim kolegom to co byś powiedziała? 
Poleciłabym pracę w PartyDeco przede wszystkim ze względu na profesjonalizm solidność i przemiłą atmosferę panującą wśród współpracowników oraz ze względu na to, że praca tutaj pozawala nauczyć się wielu konkretów.

Widzimy się za rok?
Tego bym sobie życzyła 🙂