W PartyDeco bardzo szanujemy życie prywatne pracowników. Pracujemy po osiem godzin dziennie, ale w związku z tym, że w każdym z obszarów jesteśmy staranni, kreatywni i zaangażowani, jest to praca intensywna. Staramy się, aby wynagrodzenia były co najmniej na poziomie tych oferowanych w korporacjach. Do tego dochodzi pakiet ochrony zdrowia i sportowy.

Delegacje
W naszej firmie najczęściej podróżują pracownicy Działu Handlowego. Wiąże się to przede wszystkim z koniecznością budowania i rozwijania relacji z nowymi i obecnymi klientami. Co roku bierzemy też udział w dużych targach w Norymberdze, dokąd wyrusza duża część zespołu handlowego i marketingowego.
Każdy wyjazd, oprócz tego, że jest świetnym doświadczeniem zawodowym, jest też fajną przygodą i możliwością spędzenia czasu w kontakcie z inną kulturą. Zawsze jest czas na szybkie zwiedzanie, spróbowanie lokalnej kuchni, czy zakupy;)

Szkolenia
Pracownikom dołączającym do zespołu zapewniamy przede wszystkim szkolenia wstępne wprowadzające w strukturę i sposób funkcjonowania firmy i pozwalające szybko zaaklimatyzować się w nowym miejscu pracy. Są też szkolenia przygotowane dla poszczególnych stanowisk.
W zależności od potrzeb, szkolimy pracowników w zakresie kompetencji miękkich, jak i twardych. Oprócz szkoleń wyjazdowych, organizujemy też szkolenia u nas w firmie.
Bardzo zależy nam na tym, aby mieć świetną obsługę klienta i reprezentację handlową za granicą, dlatego dofinansowujemy również kursy językowe - zarówno z języka, który wykorzystujesz w pracy w PartyDeco, jak i z nowych języków, których chcesz się nauczyć.
Nasze biuro mieści się przy ul. Piskorskiego w prawobrzeżnej części Szczecina. Łącznie zajmujemy ponad 800 m2 powierzchni, gdzie mieści się nasza przestrzeń biurowa, przestrzeń projektowa i produkcyjna. Pracuje tam ponad 100 osób.
Przy ul. Kniewskiej w North-West Logistic Park wynajmujemy powierzchnię magazynową i produkcyjną.
Już od początku pracy w PartyDeco będziesz miał realny wpływ na tworzenie siatki rozwoju Twojej osoby. Wraz z pracownikami działu HR wspólnie ustalicie, w którym kierunku możesz się rozwijać.
Dzięki temu, że rozwijamy się i wchodzimy w nowe obszary działania, stwarzamy pracownikom nowe możliwości rozwoju. Funkcje kierownicze pełnią u nas często osoby, które pracę zaczynały od stanowisk szeregowych.
Np. głównym technologiem produkcji jest osoba, która najpierw pracowała na stanowisku rękodzielnika.
W dziale projektowym są osoby, które zaczynały pracę od stanowiska sprzedawcy w sklepie firmowym na ul. Kolumba 1. Takich historii jest w naszej firmie mnóstwo.

Przykładowe ścieżki rozwoju:
Pracownik Biura Obsługi Klienta —> Handlowiec
Pracownik salonu firmowego —> Projektant w dziale projektowym
Pracownik Biura Obsługi Klienta —> Lider zespołu —> Kierownik działu
Pracownik magazynu w zakresie kolekcjonowania zamówień —> Opiekun magazynu wysokiego składowania
Szeregowy pracownik produkcji —> Asystent produkcji —> Zastępca kierownika produkcji

Referencje

Parę miłych słów od szczęśliwych pracowników

Największymi wartościami w pracy w PartyDeco są: możliwość rozwoju oraz zespół dynamicznych i inspirujących ludzi, z którymi się codziennie spotykam. Każdy z nas jest inny, a razem tworzymy kreatywny zespół, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Każdy dzień mogę traktować jako kolejne wyzwanie i zdobyte bezcenne doświadczenie.
Za każdym wprowadzonym przez nas produktem kryje się wiele godzin intensywnej pracy, w czasie której nasze pomysły się urzeczywistniają. Praca w PartyDeco daje mi ogromną satysfakcję.

I am the Purchasing Specialist. The most important thing for my position is to buy the high quality products at the best price.
I have the confidence in my job and I have many projects to work out. It’s interesting for me to know the fashion of the decoration and the different requirements of each product. When I am working, at the same time I am also learning. The company is very organised. I can plan what I can do each day.

Moja codzienna praca w PartyDeco to nie tylko kontakt z klientem, to szereg ciekawych przedsięwzięć, które rozwijają moje umiejętności, są źródłem inspiracji do dalszego działania. Jako zespół/drużyna potrafimy wspólnie rozwiązywać wszelkie trudności, jakie stawia nam wspólny cel/sukces. Dążymy do niego prężnie, z zaangażowaniem pamiętając, że „własna determinacja, by osiągnąć sukces, liczy się bardziej, niż cokolwiek innego na świecie” cyt. Abraham Lincoln.

Praca w PartyDeco to perspektywy ciągłego rozwoju, doskonalenia swoich umiejętności. Każdy z nas w biurze może i chętnie korzysta ze szkoleń, które w pośredni lub bezpośredni sposób wpływają na nasz progres. Idealnym przykładem inwestowania w pracowników jest stałe rozwijanie zdolności lingwistycznych poprzez kursy językowe.
Praca tutaj jest bardzo dynamiczna i każdy z nas ma realny wpływ na rozwój firmy. O sile biura obsługi klienta stanowi jego zespół, zespół osób kreatywnych, pomocnych i pozytywnie nastawionych. Nacisk na postęp personalny i przyjacielska atmosfera to tylko nieliczne z cech, które wyróżniają PartyDeco pośród innych pracodawców dostępnych na rynku.

Praca w BOK Partydeco – Nasz team to grupa młodych ludzi w wieku 25-35 lat, dzięki czemu można powiedzieć, że „nadajemy na tych samych falach”. Kiedy jest czas na pracę to pracujemy i skupiamy się na naszych obowiązkach, nie oznacza to jednak, że panuje u nas grobowa cisza, można usłyszeć sympatyczne wymiany zdań wraz ze śmiechem. Jesteśmy zgranym zespołem, dobrze się uzupełniającym, chętnie pomagającym w potrzebie, więc nie ma czego się obawiać przed dołączeniem do nas – z chęcią pomożemy w nauce oraz wdrożeniu się.

Praca w PartyDeco to naprawdę miła przygoda, daje mi ona wiele satysfakcji. Zespół, w którym pracuję, to grupa młodych, pogodnych i kreatywnych ludzi z ogromnym potencjałem. Firma stwarza dogodne warunki pracy, jest nastawiona na ciągły rozwój i wparcie dla swoich pracowników. Każdy z nas ma poczucie jej współtworzenia. Dobra i koleżeńska atmosfera sprzyja rozwojowi, podnoszeniu kompetencji oraz budowaniu własnego ego. Szczerze polecam i zapraszam do współpracy z nami.

Od 10 lat jestem pracownikiem PartyDeco i muszę powiedzieć, że pracuje się tutaj doskonale: młody zespół, miła atmosfera. Każda z osób pracujących posiada własnego lidera, który chętnie pomoże w każdej sytuacji. Tempo pracy i ilość zadań do realizacji, powoduje, że czas w pracy szybko mija. A nowy sprzęt, np. wózki, pojemniki, koszyki i inne ułatwiają pracę.

Swoją karierę w PartyDeco rozpoczęłam jako handlowiec w salonie firmowym przy ul. Kolumba. Obecnie obejmuję stanowisko młodszego specjalisty do spraw zakupów.
Moja praca daje mi mnóstwo radości, ponieważ każdego dnia udoskonalam i zdobywam nowe umiejętności. Dzięki organizowanym przez firmę kursom i szkoleniom nie stoję w miejscu, wciąż się rozwijam i poszerzam swoją wiedzę. Cieszę się, że mogę pracować w firmie, która daje duże szanse i możliwości rozwoju swoim pracownikom.

Najbardziej w pracy w PartyDeco cenię sobie świetną atmosferę jaka panuje w naszym dziale (Magazyn) pomiędzy pracownikami. Tworzymy razem naprawdę świetny zespół gotowy realizować coraz to bardziej wyśrubowane wyniki i stawiane nam cele. Przez te kilka lat wiele się nauczyłem i mam poczucie, że mogę się dalej bez przeszkód rozwijać. Praca w tej firmie i z tymi ludźmi daje mi mnóstwo satysfakcji.

W codziennej pracy najbardziej cenię sobie możliwość ciągłego rozwoju. Uczymy się od siebie nawzajem, wymieniamy doświadczenia, przez co z dnia na dzień poszerzamy swoją wiedzę. Każdy dzień w PartyDeco przynosi nowe wyzwania i możliwości. Bierzemy czynny udział w rozwoju firmy, a nasza praca jest doceniana.

Praca w PartyDeco to ciągły rozwój i nowe wyzwania. Zespół działu projektowego tworzą kreatywni, pełni zapału i pozytywnej energii ludzie, którzy dużą wagę przywiązują do tego, żeby miło spędzało nam się razem czas. To sprawia, że lubię swoją pracę.

Praca w PartyDeco stwarza bardzo duże możliwości rozwoju, co wpływa pozytywnie na naszą samorealizację, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym.
Firma pozwala czynnie uczestniczyć w wielu małych i większych projektach. Codziennie spotykamy wielu inspirujących nas do działania członków jednego teamu i razem staramy się w przyjazny sposób osiągnąć wspólne cele.

Pracuję w dziale księgowości. Podoba mi się organizacja pracy, mamy swoje checklisty, które informują co do kiedy ma być wykonane, dzięki temu samemu można zaplanować sobie kiedy jakie czynności wykonujemy. Praca w księgowości w tej firmie nie jest nudna. W każdej chwili można dostać fakturę lub temat, który trzeba zgłębić. Jest fajna atmosfera w pracy, możliwość rozwoju np. poprzez szkolenia, przekazywanie dodatkowych nowych obowiązków, a co za tym idzie również i awansu. Można usłyszeć słowa dziękuje oraz być docenionym za dodatkową pracę.
Jestem w firmie już ponad 4 lata, samo to wskazuje na to, że dobrze mi się pracuje w PartyDeco.

Zdecydowanie największą zaletą pracy w PartyDeco jest jej różnorodność i brak monotonii oraz realny wpływ na ostateczny kształt oferty docierającej do klienta w całej Europie. W działach Projektowym i Marketingu powstają nietuzinkowe pomysły na autorskie produkty, mamy możliwość uczestniczenia w procesie tworzenia projektu od jego podstaw, poprzez fotograficzne sesje produktowe i aranżacyjne, aż do jego wdrożenia i dalszej promocji. Szybki rozwój firmy, stabilna pozycja w Europie oraz świetni ludzie gwarantują zadowolenie z pracy.

Jestem księgową z kilkunastoletnim doświadczeniem, pracowałam w wielu firmach. Zatem zdecydowanie stwierdzam, że Partydeco to firma nastawiona na potrzeby pracownika. Każdego dnia mam poczucie, że to co robię zostanie zauważone i docenione. Partydeco daje mi możliwości rozwoju i podnoszenia swoich kompetencji.

Przygodę z PartyDeco zaczęłam od stażu. Dzisiaj pracuję w zespole działu księgowości. PartyDeco daje możliwość rozwoju i stawia na młodych ludzi. Czuć tutaj troskę o pracownika m.in mamy zapewniony pakiet opieki medycznej oraz Multisport. Ogromną zaletą pracy w PartyDeco jest różnorodność działów, zadań i ludzi. Codziennie mamy okazję do nowych wyzwań a przez to poznawania siebie nawzajem.

Praca w PartyDeco motywuje do działania. Stanowimy zespół ludzi pełnych energii i zaangażowania. Jako pracownik działu logistyki dbam nie tylko o terminowość dostaw, ale przede wszystkim o to, żeby klienci mogli liczyć na szybką i profesjonalną dostawę zamawianych towarów. Każdy dzień w pracy to okazja żeby poszerzać swoją wiedzę i zdobyć doświadczenie.

Poznaj nas

.
.