Karolina – inżynier logistyki

karolina
Jak to się stało że znalazłaś się na praktykach w PartyDeco?
Gdy skończyłam drugi semestr studiów magisterskich (czerwiec 2016) postanowiłam, że wykorzystam wakacje aktywnie i spróbuję swoich sił w zawodzie. Złożyłam kilka CV w firmach logistycznych i produkcyjnych. Jedną z tych firm była właśnie PartyDeco. Gdy sprawdzałam stronę internetową firmy, na mojej twarzy pojawił się szeroki uśmiech, bo akurat PartyDeco szukało praktykanta do działu produkcji. Wysłałam aplikację, a na drugi dzień byłam już umówiona na rozmowę kwalifikacyjną. Jak możecie się domyślić, udało się i w następnym dniu zostałam stażystką.

Czy czas jaki u nas spędziłaś uważasz za dobrze spożytkowany?
Oczywiście, że tak. Oprócz tego, że nauczyłam się wielu nowych rzeczy, poznałam ciekawych ludzi, to odwiedziłam miejsca, które wywarły na mnie duże wrażenie. Mam na myśli magazyn wysokiego składowania w North West Logistic (magazyn wyrobów gotowych i towarów PartyDeco), a także jedną z najnowocześniejszych arkuszowych drukarni offsetowych w północno-zachodnim regionie Polski.

Co według Ciebie dały Ci praktyki u nas? Czy zwiększają w jakiś sposób Twoją szansę na pozyskanie pracy po studiach?
Każda praca uczy czegoś nowego. PartyDeco pozwoliło mi w praktyce wykorzystać wiedzę zdobytą na uczelni. Poznałam nowe programy informatyczne/telematyczne do zarządzania produkcją. Zobaczyłam z bliska jak funkcjonuje przedsiębiorstwo produkcyjne i przed jakimi wyzwaniami codziennie staje. Praktyki w PartyDeco na pewno zwiększają moją szansę na pozyskanie pracy po studiach. Cieszę się, że mogę mieć je w CV.

Gdybyś mogła polecić PartyDeco swoim kolegom to co byś powiedziała?
Jeśli szukacie firmy, która dba o pracownika, to właśnie ją znaleźliście. W pracy panuje pozytywna atmosfera. Dodatkowo każdy pracownik posiada pakiet świadczeń medycznych, a także kartę Multisport.

Widzimy się za rok?
Firma PartyDeco zaproponowała mi pracę od razu po stażu. Cieszę się, że dostałam doceniona i wierzę w to, że nasza współpraca będzie owocna.