Martyna – studentka matematyki oraz ekonomii

martyna
Jak to się stało że znalazłaś się na praktykach w PartyDeco?
Propozycję wzięcia udziału w praktykach otrzymałam od członka mojej rodziny, który w PartyDeco pracuje.

Czy czas jaki u nas spędziłaś uważasz za dobrze spożytkowany?
Czas spędzony w PartyDeco upłynął bardzo szybko, ale i przyniósł ze sobą wiele doświadczenia. Praktyki te pozwoliły mi na stawienie czoła wielu sytuacjom, w których musiałam skutecznie działać i podejmować decyzje. Znacząco wpłynęło na mój sposób myślenia w sytuacjach stresowych i poprawiło jakość planowania dalszych kroków. Teraz mogę zdecydowanie powiedzieć, że czas spędzony w PartyDeco spożytkowałam z dużym zyskiem dla samej siebie.

Co według Ciebie dały Ci praktyki u nas? Czy zwiększają w jakiś sposób Twoją szansę na pozyskanie pracy po studiach?
Praktyki w PartyDeco były wymagające. Dzięki nim nauczyłam się lepiej organizować swój czas, szybko i skutecznie działać oraz przełamałam swój lęk przed nawiązywaniem kontaktu z nieznanymi mi osobami. Nauczyłam się pracy w zespole, który rozwinął moje umiejętności interpersonalne i uświadomił fakt, że działanie w grupie jest zazwyczaj znacząco bardziej skuteczne niż indywidualizm, którego oczekuje się na studiach. Te i inne doświadczenia pozwalają mi stwierdzić, że dzięki nim będzie mi łatwiej znaleźć pracę po zakończeniu edukacji.

Gdybyś mogła polecić PartyDeco swoim kolegom to co byś powiedziała?
Warto spróbować swoich sił w PartyDeco. Praktyki tutaj uświadamiają, czego się można jeszcze nauczyć by w przyszłości objąć przez siebie wymarzone stanowisko, na co należy zwracać uwagę w kontakcie z innymi. Pozwalają stwierdzić na co nas stać i jakie są nasze słabe i mocne strony. Przede wszystkim w tak świetnym i mocnym zespole jaki stanowią pracownicy PartyDeco, można zawsze poprosić o pomoc i skończyć dzień pracy z uśmiechem na twarzy.

Widzimy się za rok?
Czy widzimy się za rok? Z ogromną przyjemnością 🙂