Masz siły i chęć przyłączyć się do ambitnego zespołu, który buduje globalną markę od podstaw ? Aplikuj! Wyślij swoją aplikację na adres praca@partydeco.pl lub korzystając z formularza na stronie www. Spośród przesłanych aplikacji wybieramy kandydatury, które najbardziej odpowiadają naszym potrzebom. Wybranych kandydatów zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną. Wszystkie aplikacje zachowujemy na potrzeby przyszłych rekrutacji, za wcześniejszą zgodą kandydatów.
Podczas rozmowy mamy okazję lepiej się poznać - porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, kwalifikacjach, osiągnięciach i planach rozwoju. Przeprowadzimy testy adekwatnie do stanowiska, o które się ubiegasz. Na rozmowie kwalifikacyjnej będzie obecny pracownik działu personalnego oraz kierownik działu, do którego aplikujesz.  Prosimy, abyś na rozmowę kwalifikacyjną przyszedł przygotowany. Z chęcią odpowiemy na Twoje wszystkie pytania, zapisz je w trakcie przygotowań do rozmowy.
W momencie kiedy pozytywnie przejdziesz rozmowę kwalifikacyjną i wspólnie podejmiemy decyzję o współpracy, otrzymasz pakiet szkoleń wstępnych, które pozwolą Ci szybko odnaleźć się w środowisku pracy w PartyDeco. Otrzymasz również pakiet szkoleń stanowiskowych dedykowanych do konkretnych obszarów. Poczytaj więcej o tym jak się u nas pracuje tutaj

Aktualnie poszukujemy

Sprawdź nasze najświeższe oferty

Administrator Dynamics AX

Administrator Dynamics AX- Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie głównie odpowiedzialna za administrację systemami MS Windows, AX oraz bazą MS SQL.

Zobacz

Analityk Biznesowy IT

Analityk Biznesowy IT – jeżeli posiadasz doświadczenie w koordynowaniu i nadzorowaniu projektów informatycznych oraz czujesz się dobrze w analizie procesów biznesowych – nie czekaj Aplikuj!

Zobacz

Pracownik Biura Obsługi Klienta

Pracownik Biura Obsługi Klienta- Buduj i rozwijaj relacje z klientami, poznawaj profesjonalistów z Twojej branży! Wspierająca atmosfera, otwartość i zaangażowanie – jeśli odpowiada Ci taki model współpracy, a do tego swobodnie posługujesz się językiem…

Zobacz

IT Project Manager

IT Project Manager- Jeżeli jesteś osobą która jest dobra w planowaniu i prowadzeniu projektów IT oraz posiada bardzo dobre umiejętności organizacyjne i koordynacyjne, nie czekaj aplikuj!

Zobacz

Handlowiec w salonie firmowym

Handlowiec w salonie firmowym- nie masz problemu z nawiązywaniem kontaktu? Lubisz doradzać? Dołącz do naszego zespołu w salonie firmowym!

Zobacz

Nie ma tutaj pracy której szukasz?

Daj nam o tym znać

Jakiego stanowiska szukasz?
Napisz

Chcesz nabyć niezbędne doświadczenie już na etapie studiów. Na pewno pozwoli Ci to szybciej odnaleźć się na rynku pracy, poznać kulturę biznesową, a także nabyć kwalifikacje i poznać poszczególne obszary współpracy z klientami. Wyślij swoją wiadomość przez formularz zgłoszeniowy. Napisz, w którym kierunku chciałbyś się rozwijać, sprawdzimy, co możemy Ci zaproponować.

Załącz pliki ( CV, List motywacyjny, Referencje, Portfolio)

.
.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *