Masz siły i chęć przyłączyć się do ambitnego zespołu, który buduje globalną markę od podstaw ? Aplikuj! Wyślij swoją aplikację na adres praca@partydeco.pl lub korzystając z formularza na stronie www. Spośród przesłanych aplikacji wybieramy kandydatury, które najbardziej odpowiadają naszym potrzebom. Wybranych kandydatów zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną. Wszystkie aplikacje zachowujemy na potrzeby przyszłych rekrutacji, za wcześniejszą zgodą kandydatów.
Podczas rozmowy mamy okazję lepiej się poznać - porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, kwalifikacjach, osiągnięciach i planach rozwoju. Przeprowadzimy testy adekwatnie do stanowiska, o które się ubiegasz. Na rozmowie kwalifikacyjnej będzie obecny pracownik działu personalnego oraz kierownik działu, do którego aplikujesz.  Prosimy, abyś na rozmowę kwalifikacyjną przyszedł przygotowany. Z chęcią odpowiemy na Twoje wszystkie pytania, zapisz je w trakcie przygotowań do rozmowy.
W momencie kiedy pozytywnie przejdziesz rozmowę kwalifikacyjną i wspólnie podejmiemy decyzję o współpracy, otrzymasz pakiet szkoleń wstępnych, które pozwolą Ci szybko odnaleźć się w środowisku pracy w PartyDeco. Otrzymasz również pakiet szkoleń stanowiskowych dedykowanych do konkretnych obszarów. Poczytaj więcej o tym jak się u nas pracuje tutaj

Aktualnie poszukujemy

Sprawdź nasze najświeższe oferty

Konserwator / Technik Utrzymania Ruchu

Konserwator / Technik Utrzymania Ruchu: Jeśli masz doświadczenie w konserwacji zapobiegawczej oraz potrafisz korzystać ze schematów mechanicznych oraz elektrycznych, nie czekaj, aplikuj!

Zobacz

Head of e-commerce

Head of e-commerce: Masz doświadczenie w koordynowaniu pracy handlowców? Doskonale posługujesz się językiem angielskim? Prześlij nam swoje CV!

Zobacz

Handlowiec z j. niemieckim

Handlowiec z j. niemieckim: Sprichst du Deutsch? Świetnie! Masz doświadczenie w sprzedaży B2B? Aplikuj!

Zobacz

Specjalista ds. HR

Specjalista ds. HR: Masz doświadczenie w rekrutowaniu? Employer Branding znasz nie tylko z nazwy? Dołącz do naszego zespołu!

Zobacz

Art Director

Art Director: Świetnie orientujesz się w trendach i masz mnóstwo kreatywnych pomysłów? Doskonale organizujesz pracę swoją i zespołu, także pod presją czasu? Dołącz do nas!

Zobacz

Kierownik Studia Fotograficznego

Kierownik Studia Fotograficznego: Posiadasz doświadczenie w prowadzeniu studia foto ? Jesteś mistrzem planowania i realizowania wielu projektów jednocześnie? Dołącz do nas!

Zobacz

Projektant Ekspozycji Sklepowych

Projektant Ekspozycji: Interesujesz się rynkiem i budowaniem doświadczenia zakupowego? Śledzisz trendy i umiesz sprytnie stosować je w tworzeniu projektów ekspozycji sklepowych? Dołącz do nas!

Zobacz

Projektant Przebrań i Akcesoriów

Projektant Przebrań i Akcesoriów: Śledzisz trendy i odpowiadasz na nie swoimi projektami? Lubisz tworzyć prototypy i testować swoje rozwiązania? Dołącz do nas!

Zobacz

Stylista

Stylista: Umiesz przekazywać na zdjęciach pozytywne emocje, i pokazać produkt, tak że da się go “poczuć” ? Dołącz do nas!

Zobacz

Lider ds. Ciągłego Doskonalenia

Lider ds. Ciągłego Doskonalenia: Jesteś osobą, która potrafi efektywnie rozwiązywać problemy, posiadasz praktyczną znajomość narzędzi LEAN, nie czekaj Aplikuj do nas!

Zobacz

Specjalista ds. Marketingu

Specjalista ds. Marketingu. Poszukujemy samodzielnej i doświadczonej osoby, która będzie miała znaczący wpływ na nasz marketing. Jeżeli pasjonujesz się marketingiem, masz doświadczenie w tym obszarze i chęć dalszego rozwoju, zapraszamy do kontaktu.

Zobacz

Magazynier – Operator Wózka Widłowego

Masz uprawnienia UDT? Operowanie wózkiem bocznym Cię nie przeraża? Dołącz do naszego zespołu!

Zobacz

Asystent/ka Biura Sprzedaży

Asystent/ka Biura Sprzedaży – Buduj i rozwijaj relacje z klientami, poznawaj profesjonalistów z Twojej branży! Wspierająca atmosfera, otwartość i zaangażowanie – jeśli odpowiada Ci taki model współpracy, prześlij nam swoje CV!

Zobacz

Administrator Dynamics AX

Administrator Dynamics AX- Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie głównie odpowiedzialna za administrację systemami MS Windows, AX oraz bazą MS SQL.

Zobacz

Magazynier

Magazynier- jeżeli interesuje Cię praca w nowym, czystym magazynie, na dwie zmiany, w dni powszednie- aplikuj!

Zobacz

Handlowiec w salonie firmowym

Handlowiec w salonie firmowym- nie masz problemu z nawiązywaniem kontaktu? Lubisz doradzać? Dołącz do naszego zespołu w salonie firmowym!

Zobacz

Nie ma tutaj pracy której szukasz?

Daj nam o tym znać

Jakiego stanowiska szukasz?
Napisz

Chcesz nabyć niezbędne doświadczenie już na etapie studiów. Na pewno pozwoli Ci to szybciej odnaleźć się na rynku pracy, poznać kulturę biznesową, a także nabyć kwalifikacje i poznać poszczególne obszary współpracy z klientami. Wyślij swoją wiadomość przez formularz zgłoszeniowy. Napisz, w którym kierunku chciałbyś się rozwijać, sprawdzimy, co możemy Ci zaproponować.

Załącz pliki ( CV, List motywacyjny, Referencje, Portfolio)

.
.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *