Masz siły i chęć przyłączyć się do ambitnego zespołu, który buduje globalną markę od podstaw ? Aplikuj! Wyślij swoją aplikację na adres praca@partydeco.pl lub korzystając z formularza na stronie www. Spośród przesłanych aplikacji wybieramy kandydatury, które najbardziej odpowiadają naszym potrzebom. Wybranych kandydatów zapraszamy na rozmowę kwalifikacyjną. Wszystkie aplikacje zachowujemy na potrzeby przyszłych rekrutacji, za wcześniejszą zgodą kandydatów.
Podczas rozmowy mamy okazję lepiej się poznać - porozmawiamy o Twoim doświadczeniu, kwalifikacjach, osiągnięciach i planach rozwoju. Przeprowadzimy testy adekwatnie do stanowiska, o które się ubiegasz. Na rozmowie kwalifikacyjnej będzie obecny pracownik działu personalnego oraz kierownik działu, do którego aplikujesz.  Prosimy, abyś na rozmowę kwalifikacyjną przyszedł przygotowany. Z chęcią odpowiemy na Twoje wszystkie pytania, zapisz je w trakcie przygotowań do rozmowy.
W momencie kiedy pozytywnie przejdziesz rozmowę kwalifikacyjną i wspólnie podejmiemy decyzję o współpracy, otrzymasz pakiet szkoleń wstępnych, które pozwolą Ci szybko odnaleźć się w środowisku pracy w PartyDeco. Otrzymasz również pakiet szkoleń stanowiskowych dedykowanych do konkretnych obszarów. Poczytaj więcej o tym jak się u nas pracuje tutaj
Dowiedz się o nas więcej Prezentacja rekrutacyjna

Aktualnie poszukujemy

Sprawdź nasze najświeższe oferty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *