Dzięki praktykom możesz zacząć zdobywać niezbędne doświadczenie już na etapie studiów. Na pewno pozwoli Ci to szybciej odnaleźć się na rynku pracy, poznać kulturę biznesową, a także nabyć wiedzę i umiejętności z obszarów, które Cię interesują.
W PartyDeco jest możliwość odbycia zarówno bezpłatnych praktyk w ramach studiów, jak i płatnych praktyk w okresie wakacyjnym (lipiec-wrzesień), kiedy to szukamy wsparcia w różnych działach, np. w dziale handlowym.
Po zakończeniu praktyk w PartyDeco otrzymasz od nas referencje. Jeśli będzie nam się dobrze współpracowało, praktyki to świetna szansa na zdobycie stałej posady i umowy o pracę w PartyDeco.

Przejrzyj nasze aktualne oferty praktyk lub po prostu wyślij wiadomość przez formularz zgłoszeniowy. Napisz, w którym kierunku chciałbyś się rozwijać - sprawdzimy, co możemy Ci zaproponować:)

anita

ANITA – STUDENTKA SKANDYNAWISTYKI ORAZ PSYCHOLOGII

Anita: do Szczecina przyjechałam z Nałęczowa, uzdrowiskowej miejscowości koło Lublina. Obecnie studiuję tu Skandynawistykę oraz Psychologię. Skandynawistykę wybrałam ponieważ Skandynawia od dawna budziła moje zainteresowania, zaczynając od tamtejszej kultury i muzyki na architekturze i krajobrazach kończąc. Po roku studiów postanowiłam poszerzyć swoje horyzonty i zdecydowałam się na drugi kierunek – psychologię, ponieważ uważam ze w obecnych czasach jest to przyszłościowy kierunek.

Zobacz

karolina

KAROLINA – INŻYNIER LOGISTYKI

Karolina: z zawodu jestem inżynierem logistyki. Obecnie studiuję zarządzanie i inżynierię produkcji na Akademii Morskiej w Szczecinie. Są to studia magisterskie, które zamierzam skończyć w lutym. Jestem osobą otwartą i komunikatywną. Lubię poznawać nowe miejsca i nowych ludzi. Wolny czas najchętniej spędzam aktywnie: jeżdżę na rolkach, na rowerze. Jestem kibicem Pogoni Szczecin. Interesuję się również mieszanymi sztukami walki. Od lat jeżdżę na KSW (Konfrontacja Sztuk Walki). Jako widz oczywiście : -) Od lipca 2016 roku rozpoczęłam staż w PartyDeco w dziale produkcji.

Zobacz

martyna

MARTYNA – STUDENTKA MATEMATYKI ORAZ EKONOMII

Martyna: studiuję 2 kierunki: matematykę i ekonomię (na drugim roku). W przyszłości chcę zostać aktuariuszem. Interesują mnie języki obce, moda, łyżwiarstwo figurowe.

Zobacz

 

Aktualnie poszukujemy

Sprawdź najnowsze oferty praktyk

Nie ma tutaj praktyk których szukasz?

Daj nam o tym znać

Jakiego stanowiska szukasz?
Napisz

Chcesz nabyć niezbędne doświadczenie już na etapie studiów. Na pewno pozwoli Ci to szybciej odnaleźć się na rynku pracy, poznać kulturę biznesową, a także nabyć kwalifikacje i poznać poszczególne obszary współpracy z klientami. Wyślij swoją wiadomość przez formularz zgłoszeniowy. Napisz, w którym kierunku chciałbyś się rozwijać, sprawdzimy, co możemy Ci zaproponować.

Załącz pliki ( CV, List motywacyjny, Referencje, Portfolio)

.
.